תא"ל יוסי סילמן | מרצים איכות

תא"ל יוסי סילמן

תא"ל במיל' יוסי סילמן, כיהן כמנכ"ל משרד הרווחה והשירותים החברתיים בין השנים 2013-2015, במהלך הקדנציה של השר מאיר כהן. במהלך כהונתו שם לעצמו יוסי כיעד עיקרי לקדם מהפכה בטיפול בילדים בסיכון, ובפרט בנושא מדיניות הוצאת ילדים מהבית בישראל.

לפני כן ביצע שורה של תפקידים בצה"ל אותם חתם בפיקוד על אוגדה, והשתחרר בדרגת תא"ל.
אל הפוליטיקה נכנס כאשר נקרא לדגל עך ידי יאיר לפיד, לטובת הקמת מטה מפלגת 'יש עתיד' והובלתה אל תוצאות הבחירות הבלתי רגילות בשנת 2013, 19 מנדטים למפלגה.

כמרצה יוסי מדבר על הובלת תהליכים משמעותיים בארגון, התמודדות עם התנגדויות, רתימה, הובלה והנעה לפעולה וגם על סגירת המעגל האישי שלו, כמי שהחל דרכו בעולם כילד בפנימייה חרדית והצליח לחולל מהפכה בכל הקשור לטיפול של המדינה בילדים בסיכון.

הרצאה

מסעו האישי והמאתגר של יוסי, מילד פנימייה ועד למנהל משרד הרווחה והשירותים החברתיים, כשבדרך תפקידיו המרתקים בצבא ובפוליטיקה. ההרצאה מלווה בדוגמאות לתהליכים של הובלת שינוי אסטרטגי בסביבה נוקשה, המשמעות של להיות מנהיג מערכתי וגם על כשלים מערכתיים וכיצד מנהלים אותם.

ניתן להוסיף להרצאה סקירה אודות מדיניות הרווחה בישראל והפערים החברתיים המרכזיים, מול המדינות המובילות בעולם בתחומים אלו.

סדנה – מנהיגות מערכתית

במסגרת הסדנה הקניית כלים למנהיגים בארגון ותרגול הכלים.
הסדנה עוסקת באופן מעמיק בתיאוריה ובמעשה של ניהול מערכתי וחשיבה מערכתית, תוך מתן דוגמאות מהשטח וטיפול בסוגיות המרכזיות המעסיקות את הארגון. פרטים מלאים וסילבוס ניתן לקבל בפנייה אלינו.

מרצים נוספים באותו תחום
לשיחה לחץ כאן
1
רוצה להתאים מרצה לארוע?
מרצים איכות מקבוצת MINDED יעוץ
היי,
נשמח לשוחח איתך בווטסאפ.