שירה וסרמן | מרצים איכות

שירה וסרמן

שירה וסרמן יצאה בגיל 23 למסע שבמהלכו השילה ממשקלה 71 קילו (!), לאחר שנים ארוכות של חיים עם עודף משקל משמעותי. ביחד עם המשקל שירד הגיעו תובנות ושינוי בכל אורחות החיים. היום שירה עומדת בראש ארגון 'חצי שירה' המספק ליווי תזונתי לאנשים בכל הארץ, בהתבסס על תכנית ייחודית שיצרה שירה מתוך ניסיון חייה, ובייעוץ דיאטניות.

הרצאותיה של שירה מרתקות, מספקות הצצה נדירה לתהליך לצד הרבה מאוד כלים וטיפים לתזונה טובה ולשילובה גם בסדר יום עמוס וצפוף.

איך הפכה שירה וסרמן ל'חצי שירה'?

על המהפך האישי בחייה של שירה וסרמן, שהוביל אותה ליצור שיטה ייחודית לתזונה בריאה ולחיים בריאים. בהרצאתה סיפורה מעורר ההשראה מסייע לנו לקבל גם את המוטיבציה הדרושה וגם את הכלים, כיצד לעשות את זה כמו שצריך.

סדנאות בישול

שירה וסרמן מוכיחה הלכה למעשה שאפשר גם לשמור על תזונה טובה וגם לבשל וליהנות מבישול.
סדנאותיה אורכות כשעה וחצי, במהלכן התנסות בבישול, אכילה משותפת, קטע מתוך הרצאתה על סיפורה האישי וקבלת חוברת מתכונים. בין הסדנאות האפשריות: שוקולד; בישול לחג; קינוחים;
אפייה; אוכל טבעוני; אוכל צמחוני; ועוד.

טסה ב- 140 ק"ג – הרצאה הומוריסטית

הרצאה הומוריסטית, מחויכת ומהנה במהלכה שירה מנפצת קלישאות על דיאטות ועל אוכל לצד שיתוף מרתק ומשעשע של סיפורה האישי – איך יצאה לפני עשור למסע שבמהלכו השילה ממשקלה 72 קילו (!), לאחר שנים ארוכות של חיים עם עודף משקל משמעותי.

מרצים נוספים באותו תחום
לשיחה לחץ כאן
1
רוצה להתאים מרצה לארוע?
מרצים איכות מקבוצת MINDED יעוץ
היי,
נשמח לשוחח איתך בווטסאפ.