רעות שלומי רסלר | מרצים איכות

רעות שלומי רסלר

רעות מנחה ומטפלת בפסיכודרמה ויוצרת קהילת "גדולה – הרפתקה של הצלחה" לקידום נשים עצמאיות. מלווה אנשים בתהליכי צמיחה והתפתחות אישיים ועסקיים. הקימה רשת קבוצות ארצית לקידום נשים, הכשירה מנחות והקימה קהילות של נשים ועבור נשים הפעילות בכל הארץ. יזמת, מרצה, מנחה וכותבת סדרתית, הכל באהבה ותשוקה גדולה. צמחה ממקום של חוסר ביטחון, חיפוש ובלבול למקום שבו היא מנהיגה בביטחון והשראה אלפי נשים להגשמה והצלחה.
רעות תושבת הנגב הצפוני, אמא לשלוש בנות, נשואה באושר לבחיר ליבה.

סדנאות פסיכודרמה – הנאה לצמיחה בארגונים

סדנת פסיכודרמה מאפשרת להניע לפעולה חיובית ולנטרל פחדים שמקבעים אותנו ומונעים מאיתנו את היכולת לפעול.
מפגשי פסיכודרמה מאפשרים להעלות למודעות את מה שמטריד ומעסיק אותנו, את מה שנרצה שיקרה עבורנו ועבור הארגון. במפגש אנחנו פותחים פתח להתמודדות יעילה ומעצימה עם קשיים ומשפרים את רמת התקשורת בין המשתתפים.

תכני הסדנה מותאמים לצרכי הארגון ויכולים לעסוק בנושאים: קבלת החלטות, תקשורת פנים וחוץ ארגונית, שירות, שיווק, הנעת תהליכים ועוד.
ניתן לקיים כמפגש חד פעמי או כסדרת מפגשים.

שלושה סיפורי אהבה – הרצאה

כולנו יודעים שכדי להיות בריאים חשוב להיות שמחים בחלקנו, ליהנות מחברת משפחה וחברים, להוריד את רמת המתח והסטרט, לאכול נכון ולעשות פעילות גופנית. בפועל, הסטרס מקשה עלינו ליישם את שאנו יודעים. בהרצאה מרגשת ומרתקת, מלאת הומור והעצמה, ניזכר ביכולתנו לחיות טוב ולהתחזק ממה שכבר קיים בחיינו.

מרצים נוספים באותו תחום
לשיחה לחץ כאן
1
רוצה להתאים מרצה לארוע?
מרצים איכות מקבוצת MINDED יעוץ
היי,
נשמח לשוחח איתך בווטסאפ.