רונן גפני | מרצים איכות

רונן גפני

רונן גפני הוא יזם, מנכ"ל FreshBiz Global, ממציא המשחק 'freshbiz', שזכה בפרסים בעולם ומעודד יצירתיות, חשיבה יזמית וערכים נוספים. רונן גפני כתב את הספר 'היזמים החדשים', בהוצאת Wiley שבארה"ב. מרצה ומנחה סדנאות, מאחוריו אלפי אנשים שעברו את סדנאותיו בכל העולם.

רונן גפני חקר וחוקר את נושא החדשנות בארגונים בעולם, מחקרו מהווה את הבסיס לספר 'היזמים החדשים'. הרצאתו הבאה בעקבות כתיבת הספר, חושפת את 'מאחורי הקלעים' של הארגונים המובילים בעולם בתחומי החשיבה היזמית, ומגלה לנו שחדשנות היא, ללא ספק, שם המשחק.

הארגונים החדשניים בעולם

ההרצאה חושפת את 'מאחורי הקלעים' של הספר 'היזמים החדשים', ומגלה את הסוד, מה מייחד את העסקים החדשניים והמובילים בעולם. היכולת של המנהלים והעובדים לחשוב כמו יזמים חדשים, רעבים ומלאי תשוקה. בהרצאה מציע רונן איך ליישם הלכה למעשה את מה שעושים בהצלחה גדולים וטובים.

סדנה המבוססת על משחק FreshBiz

במסגרת הסדנה משחקים המשתתפים במשחק FreshBiz, בחלוקה לקבוצות קטנות. במסגרצ הקבוצה מתנסים המשתתפים בכל מיני סיטואציות שמתרגלות אותו בערכים כמו: יצירתיות, פתיחת הראש לרעיונות חדשים, שיתוף פעולה ועוד ועוד. מדובר בפעילות מקורית בימיוחד, המאפשרת להעביר מסרים .
לקבלת מידע על הרצאות נוספות ולקבלת סילבוס של הסדנה, פנו אלינו.

מרצים נוספים באותו תחום
לשיחה לחץ כאן
1
רוצה להתאים מרצה לארוע?
מרצים איכות מקבוצת MINDED יעוץ
היי,
נשמח לשוחח איתך בווטסאפ.