רויטל הנדלר | מרצים איכות

רויטל הנדלר

רויטל הנדלר, יזמת סדרתית, מוכרת לרבים כמנכ"לית והפנים של חברת AllJobs. תוך פחות משלוש שנים מיום ההקמה, עשתה אקזיט של 18 מיליון דולר. היא נמנית על המעטים שהצליחו לפתח רעיון שנולד בשיחת חולין לכדי חברה מובילה בלתי מעורערת בתחומה, המוערכת היום בשווי של 50 מיליון דולר. הנדלר הצליחה לנהל תרבות ארגונית שמבוססת על חדשנות גם בזמנים של שינוי משמעותי, מיזוגים ומורכבות ארגונית. ב-2011 פרשה ממנכ"לות AllJobs והיום היא משמשת מנטורית למיזמי סטארט אפ וקלינטק.

Give yourself a big WHY

הרצאה מעוררת השראה המדגימה מתוך העולם הניהולי העשיר של רויטל הנדלר, כיצד לרתום אנשים לעשייה בתוך הארגון, לקידום הערכים של הארגון ולהצלחה אישית וארגונית.

תנו WHY לדור ה- Y

כלים תיאורטיים ומעשיים להבנה מיהו דור ה- Y, איך העסקת בני דור ה- Y משפיעה על הארגון, מה נדרש ממנהלים על מנת ליהנות מעובדי דור ה- Y ולהפיק מהעבודה עמם את המרב ומדוע אי אפשר להצליח היום בלי להבין את דור ה- Y. בהרצאה משולבים ידע תיאורטי, סיפורים מהשטח וכלים.
ניתן להזמין גם כהרצאה וגם כסדנה.

כשערכים סביבתיים נפגשים עם סביבה עסקית

אחריות חברתית ודאגה לסביבה נחשבים פילנטרופיה, אבל היום כבר ידוע לכל שחברה היא סכום חלקיה – העובדים שלה, הלקוחות שלה – הם אלה שמייצרים הלכה למעשה את הכוח של המותג, איכות השירות, החיבור הרגשי לחברה. עובד שמרגיש שגריר אמיתי של החברה שהוא עובד בה, מחובר לערכים שלה – הוא זה שמייצר חיבור אמיתי בין הלקוחות למותג.

מרצים נוספים באותו תחום
לשיחה לחץ כאן
1
רוצה להתאים מרצה לארוע?
מרצים איכות מקבוצת MINDED יעוץ
היי,
נשמח לשוחח איתך בווטסאפ.