ענת שפרן-אור | מרצים איכות

ענת שפרן-אור

ענת שפרן – אור מגיעה מעולם הספרות והנחיית הקבוצות. בעברה ניהלה מועדון ספרות ישראלית בלונדון וב- 15 השנים האחרונות היא מרצה בתחומי הקולנוע, מתוך תשוקה אינסופית לכך, מעשירה בכל עת את מגוון ההרצאות והסרטים שמהם היא מדגימה.

הרצאותיה מאפשרות הן המחשה וקידום נושאים פנים ארגוניים, בהם מנהיגות, יצירתיות, חדשנות וכדומה; והן כהרצאות העשרה בנושאים שמעסיקים אותנו ביום יום – אהבה, הומור, נשים ועוד.

בהרצאותיה המשתתפים צופים צפייה חווייתית בקטעים מתוך סרטים, אותם שוזרת ענת כחלק מדיון רחב יותר. קטעי הקולנוע הנבחרים בקפידה פוגשים את המשתתפים במקומות המוכרים להם ויוצרים הזדהות וחיבור. התוצאה היא מפגש מרגש, המהדהד גם זמן רב לאחר סיומה של ההרצאה.

לענת מגוון רחב מאוד של הרצאות. לקבלת הסילבוס המלא, אנא פנו אלינו.

בין הרצאותיה:

הומור מהסרטים: העולם מצחיק אז צוחקים
מהו הסרט המצחיק ביותר בכל הזמנים? מי הוא השחקן המצחיק מכולם?
ממי למד צ'פלין את דמות הנווד?

מנהיגים מהסרטים: איזה קטר מוביל את הרכבת?
מה הקשר בין הומור, כריזמה ובמאי קולנוע שחושב שהוא אלונים? מה בין אומץ, יכולת לגעת באנשים ומנהיגות תכליתית?

נשים מסביב לעולם, הולכות נגד הזרם
מסע קולנועי לחייהן של ילדות, נערות ונשים מסביב לעולם, הנאבקות למען האמת "הקטנה" של עצמן, והולכות נגד המוסכמות המקובלות בתרבותן. נבקר במרוקו, טוניס, אתיופיה, סומליה, ארה"ב, אנגליה, ישראל…
נחבר בין עולמן של גיבורות הסרטים למציאות שלנו, הנשים.

יצירתיות וחדשנות מהסרטים
איך מנהלים מסע בחירות של "לא" נגד פינושה בצ'ילה, מדוע האמן שבכל ילד אינו גדל אתו, לחשוב מחוץ לקופסא דווקא בשעת מצוקה, ועוד לא דיברנו על סטיב ג'ובס וצוקרמן…
הרצאה חווייתית, בה נשבור כמה מיתוסים אודות יצירתיות, נבחן את היצירתיות והחדשנות במגוון תחומים, תוך צפייה בקטעי סרטים רלוונטיים.

מרצים נוספים באותו תחום
לשיחה לחץ כאן
1
רוצה להתאים מרצה לארוע?
מרצים איכות מקבוצת MINDED יעוץ
היי,
נשמח לשוחח איתך בווטסאפ.