ענת מישר | מרצים איכות

ענת מישר

ענת מישר היא יועצת לפתרון מצבי משבר, מומחית בסוגיות של הורות וקריירה, בהכשרתה מאמנת אישית ויועצת עסקית. את נסיונה העשיר בפתרון מצבי משבר מורכבים צברה בשנים הרבות בהן עבדה כמפיקת טלוויזיה. כדי להמשיך בעבודה ולהתקדם פיתחה מיומנות גבוהה ביצירת פתרונות מידיים לצרכים פתאומיים במינימום זמן אנרגיה ועלויות.

בעשור האחרון הפנתה את הידע והניסיון הרב לתחום של ייעוץ וליווי מנהלים, בעלי עסקים ויזמים, בפרט בתחומי שימור עובדות היוצאות לחופשת לידה. בהכשרתה היא . האני מאמין שלה: משברים ניתן לפתור וחשוב לא פחות, רבים מהם אפשר גם למנוע בתכנון והערכות נכונים. כשמשהו נראה לא אפשרי, תמיד ניתן לבחון מחדש את הנחות היסוד.

חופשת לידה של עובדות הארגון – אפשר להיערך לזה

בארגונים רבים הודעה של עובדת בתפקיד מפתח על הריונה, מייצרת טלטלה שבהרבה מהמקרים גם אינה מטופלת.
תפוקת העובדת עלולה לרדת בימים האחרונים של ההריון שלא לדבר על מצבים של שמירה, לידה מוקדמת ותרחישים חריגים נוספים.
העובדות מצידן ממעטות לשתף את הארגון בתוכניות מתוך חשש קיומי לעתידן בארגון ובכלל.

בהרצאה:

מה עובר על העובדת ועל הארגון מרגע ההודעה על ההריון; הסיבות לכרוניקה של 'חוסר שיתוף פעולה' ידוע מראש; וכיווני פעולה אפשריים אחרים שישנו את המפה.

בסדנה – בניית פרוטוקול ארגוני לנושא:

ניתוח התרבות הארגונית ביחס לשימור עובדות בהריון; 'עשה' ו'אל תעשה' בנושא; בניית סקאלה להערכת מקצועיות ומומחיות העובדת; בניית מאגר דרכי פעולה אפשריות המתאימות לארגון והקניית הכלים הרלוונטיים למנהלים לטובת טיפול יעיל בנושא ושימור עובדות בהריון במקרים המתאימים.

מרצים נוספים באותו תחום
לשיחה לחץ כאן
1
רוצה להתאים מרצה לארוע?
מרצים איכות מקבוצת MINDED יעוץ
היי,
נשמח לשוחח איתך בווטסאפ.