ענת זכאי | מרצים איכות

ענת זכאי

ענת זכאי, פסיכותרפיסטית ומנחת קבוצות, בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בעבודה סוציאלית קלינית, מומחית בעבודה עם הורים על בעיות בהתפתחות, עם מומחיות מיוחדת בהפרעות תקשורת – אוטיזם על כל הווריאציות והדרגות שלו.

העבודה עם הקצה הקשה של הפרעות בתקשורת הביאה אותה לתת מענה לכל סוגי הקצרים בתקשורת שיש לכולנו בחיי היומיום, ומתוך המקום הזה החלה בהנחיית סדנאות בארגונים שמטרתן ללמד צוותים כיצד לעבוד עם אנשים שקשה להתנהל אתם.

כולנו מכירים כאלה במשפחה, במעגלים החברתיים, בקרב עמיתים, בוס או לקוחות. אנחנו חווים תסכול בגלל שהאינטראקציה אתם נתקעת, עולה על שירטון, או מביאה אותנו לקצוות שאנחנו לא מכירים בד"כ בעצמנו. בסדנאות מנחה ענת כיצד לאתר את המאפיינים ואיך להתמודד, לא להיכנס לפינות, אלא לבצע מעקפים ולהגיב כך שהאינטראקציה תהפוך לפרודוקטיבית ולשביעות רצוננו.

התמודדות עם אנשים קשים – סדנה

זה לא 'פוליטיקלי קורקט' להגיד 'אנשים קשים', אך במציאות חיינו תמיד יש לנו כאלו, במעגל המשפחתי, החברתי או במקום העבודה, אנשים שאנחנו מתקשים לתקשר איתם.

הסדנה בהנחייתה של ענת מתמקדת בזיהוי המאפיינים, הבנת מקורם ובעיקר –
כיצד לנהל את המצבים האלו, לקחת עליהם אחריות ולהפוך את האינטרקציות לאפקטיביות. ברגע שיודעים לנהל תהליכי תקשורת מהסוג הזה, האינטרקציה המתסכלת יכולה להפוך לכזו שמניבה תוצרים חיוביים ומשביעי רצון.

אירוטיקה בזוגיות – הרצאה

התשוקה האירוטית היא הביטוי המובהק למעמקי הנפש שלנו. רבים אינם שבעי רצון מחיי המין שלהם בגלל שלאורך זמן התשוקה פוחתת. בהרצאה שואלת ענת מה מעלה את התחושה האירוטית והאם ניתן ליצור עמימות ומסתורין ביחסים מוכרים, לכונן מרחק בקירבה וסקרנות בלי שנסכן את מה שקיים בינינו.

מרצים נוספים באותו תחום
לשיחה לחץ כאן
1
רוצה להתאים מרצה לארוע?
מרצים איכות מקבוצת MINDED יעוץ
היי,
נשמח לשוחח איתך בווטסאפ.