עדי איצקין | מרצים איכות

עדי איצקין

תמיד תאמרו YES, אח"כ תחשבו כבר איך להשיג זאת. אני מאמינה שכל אחד יכול להשיג כל מה שרק ירצה, הוא רק צריך לדעת לבחור את הכלי הנכון כדי להשיג זאת. ובמידת הצורך, להיות פתוח לשינוי הכלי.
שותפה בעלים ב-3 עסקים, יועצת ארגונית, מנחה הרצאות וסדנאות, מרצה באוניברסיטה הפתוחה ובמרכז האקדמי פרס לתואר ראשון ושני. אמא ל-3 ילדים, 18 שנה בזוגיות שמרגשת אותי כל יום מחדש. מלווה ארגונים, חברות ועסקים ביצירת דרך ומתן כלים למיקסום הפיתוח הארגוני.
לעדי מגוון רחב של הרצאות וסדנאות מותאמות לארגון.

לקלוע למוטיבציה

כל הזמן מנהלים חושבים איך לרתום את העובדים, איך לגרום להם להיות מחויבים לארגון ואיך להוביל אותם להיות שבעי רצון. ארגונים רבים מנסים לייצר תכניות פיתוח מלאות בתגמולים ומענקים כדי לגרום לעובדים שלהם להבין ששווה להם להשקיע ולהישאר בארגון. אך בפועל, יש דרך קלה ומוצלחת יותר לליבם של העובדים בהרצאה חדישה ולא טריוויאלית, תתן לכם עדי כלים פשוטים שלא דורשים מאמץ וכסף, שיגרמו לעובדים שלכם להיות רתומים, מחויבים וסופר מרוצים.

תמיד תאמרו כן

סברות רבות למה צופן העתיד לארגונים אך אף אחד לא באמת יודע. מה שבטוח שאנחנו זקוקים לעובדים שידעו להתמודד עם חוסר ודאות מתמיד, יפסיקו להתעסק בצבירת ידע וידעו איך להתמודד בכל סיטואציה. כדי להשיג זאת עלינו לפתח עובדים שידעו איך להתנהל בכל סיטואציה, יאתרו ידע נחוץ ויפעלו בהתאם לשינויים התכופים. איך עושים זאת? ישנן מגוון כלים ליצירת גמישות מחשבתית ולמידה משמעותית בארגון, בהרצאה הזו אתמקד בכלי מרכזי אחד שתוכלו ליישם כבר מחר.

מרצים נוספים באותו תחום
לשיחה לחץ כאן
1
רוצה להתאים מרצה לארוע?
מרצים איכות מקבוצת MINDED יעוץ
היי,
נשמח לשוחח איתך בווטסאפ.