סער ברעם

“שיווק הוא כבר לא על הדברים שאתה מייצר, אלא הסיפורים שאתה מספר"

סת' גודין

יש אנשים שנולדו לעשות את מה שהם עושים. סער ברעם, כבר מגיל צעיר נמשך לעולם השיווק הדיגיטלי. עוד בהיותו נער החל לכתוב מאמרים שיווקיים ומצא את עצמו כיליד שנות ה-90, גדל לתוך עולם הרשתות החברתיות הצומח ומתפתח יחד איתו. סער נסחף לתוך העולם החדש המתמזג עם עולמנו, ומצא את נקודת האחיזה בראייה מפוקחת לגבי אופי הרשתות החברתיות והקודים שמאחוריהן. המטריקס שיצרו צוקרברג, פייג', ברין ורבים אחריהם, הופך סבוך ומקושר אחד לשני בקשרים נראים ובלתי נראים. סער מצא עצמו מתעמק בהתרת קשרים, זיהוי המלכודות וקיצורי הדרך וכבר בגיל 23 פתח את חברת השיווק הדיגיטלי הקרויה על שמו.
בהרצאות קולחות, מלאות בהומור וחיבור ישיר לקהל, ברעם לוקח אותנו לעולם שלו.

נושאים כגון יצירת מעורבות והעברת מסר ועד אלמנטים טכניים כגון פתיחת דף עסקי, קישור בין הפלטפורמות השונות ושימור לקוחות הופכות בהרצאות לסיפורים חיים ומקנים כלים מעשיים שיעזרו לנו להיכנס מאחורי הקלעים של המטריקס ולקדם את העסק שלנו. בין אם מדובר באדם פרטי שמתחיל לפתוח עסק מהבית, ועד גוף עסקי רב זרועות ומורכב, כל אחד ימצא עניין וכלים מעשיים שישרתו אותו לשנים קדימה.
במהרה ברעם הפך לשם דבר בעולם השיווק הדיגיטלי, ושיווק בפייסבוק בפרט. כבעל חברה לשיווק דיגיטלי וליווי עסקי הוא מעביר הרצאות בגופים אקדמיים כגון הטכניון ורופין, כמו כן במוסדות גדולים וארגונים ארציים. בנוסף הוא מנהל קהילה רחבה של אנשי מקצוע בתחום השיווק הדיגיטלי. לאחרונה, עקב הביקוש, החל להעביר הרצאות וסדנאות פרטניות לאנשים שרוצים להתחיל את צעדיהם בתחום, לגופים עסקיים ולבעלי מקצוע שרוצים לחדד את סל הכלים שלהם.
"אין כמו ניסוי וטעיה – כשיש לך את כל הנתונים לפניך", אומר ברעם, ועוזר לנו לקחת את הצעד הראשון לתוך עולם השיווק הדיגיטלי.

המלצות:

"סער מקצוען טוטאלי. הסדנה שעברנו היתה מתוקתקת. המצגת – מקצועית מעבר לצפוי. סער רהוט, מעשיר בהמון ידע, משעשע. סיום ההרצאה בחידון נושא פרסים הוסיף מתח ועניין ואף לימד אותנו פרטים שלא ידענו. מומלץ בחום"
– אורית לוי לידר, בעלת סטודיו לגרפיקה

"כולם אמרו הוא תותח, ואני אומר תותח על. ההסברים, התמיכה הטלפונית, הסבלנות האינסופית. אין מילים ואני ימשיך להמליץ איפה שרק אפשר. זאת הסדנה השנייה שאני משתתף בה ואין כמו סער, ממליץ באהבה להגיע וללמוד ממקצוען"
– גלעד רז מנכ"ל ברז אחזקות

"אני מאלו שחי בפייסבוק. מפרסם פוסטים, מגיב, מעורב וכאיש שיווק יודע לפרסם מודעות שמוכרות ומניעות לפעולה. אבל… בשעה אחת עם סער הבנתי כמה שלא ידעתי. שעה אחת הקפיצה אותי מיסודי לתיכון. סער לא רק יודע המון, אלא יודע להעביר את הידע הלאה. מדוייק, חד, ממוקד והכי חשוב נעים וקשוב לאדם ולצורך. מומלץ בחום"
– ניצן קליין, בעלים Prespective

לעוד עדויות והמלצות בקרו באתר של סער

מרצים נוספים באותו תחום
לשיחה לחץ כאן
1
רוצה להתאים מרצה לארוע?
מרצים איכות מקבוצת MINDED יעוץ
היי,
נשמח לשוחח איתך בווטסאפ.