נעמה בורגר דקל | מרצים איכות

נעמה בורגר דקל

נעמה בורגר דקל, יועצת ארגונית ((M.A, מנחת קבוצות מוסמכת, ומנהלת קבוצת נטוורקינג לימודית לבעלות עסקים. לנעמה ניסיון של מעל עשור בעבודה עם ארגונים מהמגזר העסקי והציבורי. בנתה והעבירה עשרות קורסי מנהלים תוך דגש על אינטילגנציה רגשית בניהול. בשנים האחרונות ליוותה מנהלים בניהול תהליכי שינוי ותכנון תוכניות עבודה. מתמחה במערכות יחסים בתוך הארגון לקידום ניהול אפקטיבי, מחוברות עובדים והשגת יעדים עסקיים.

אז למה לי פוליטיקה עכשיו?

בשנים האחרונות אנו עדים לשינויים רבים בשוק התעסוקה הגלובלי והמקומי. כולם עסוקים בפיצוח אילו משרות יהיו קיימות גם בעתיד ואילו כישורים נצטרך לפתח עבורם. עם זאת, יש דבר אחד שלעולם לא ישתנה: בעולם העסקי מה שאתה יודע זה לא תמיד מספיק, חשוב לא פחות את מי אתה מכיר. על מנת לפצח את סוד הפולטיקה הארגונית צריך לגלות את סוד היחסים ולדעת לפתח רשת קשרים חזקה שעובדת עבורנו.
בהרצאה תחשפו לסודות יצירת רשת קשרים חזקה שעובדת עבורנו.

מההורה שבי למנהל שאני

אם 6 השנים הראשונות לחיים הן קריטיות לעיצוב אישיותו של האדם, הבנה של מה מתרחש בשנים אלו היא המפתח להבנת מנגנון פעולותו של העובד.
בהרצאה שנוגעת בחיי היומיום של כל אחד מאיתנו, מקבילה נעמה את הקשר בין היכולות ההוריות שלנו ליכולות הניהול שלנו וחושפת בפני מנהלים את הסוד ליצירת עובדים מחוברים , נאמנים ומרוצים לאורך זמן.

ללכת שבי אחריו – סדנה

בסדנה נלמד מהם ארבעת עמודי התווך של אינטיליגנציה רגשית, כיצד ניתן להשתמש בהם בניהול ברמת המאקרו ובעיקר בחיי היומיום כך שנוכל לרתום אלינו גם את הקולגות, גם את העובדים וגם את המנהלים מעלינו.
מטרת הסדנה להעלות למודעות ולתת כלים למנהלים להשתמש בצורה מודעת יותר באינטילגנציה רגשית ככלי ניהולי

מרצים נוספים באותו תחום
לשיחה לחץ כאן
1
רוצה להתאים מרצה לארוע?
מרצים איכות מקבוצת MINDED יעוץ
היי,
נשמח לשוחח איתך בווטסאפ.