ד"ר רמי בן - ישי | מרצים איכות

ד"ר רמי בן-ישי

היום כבר ידוע שליחסי הגומלין בארגון השפעה ישירה על התוצאות העסקיות ותחושת הסיפוק של העובדים ממקום עבודתם. מסתבר שממשקי עבודה שלא פועלים טוב הנם מהגורמים העיקריים לחוסר שביעות רצון בעבודה ולירידה בתפוקות.
בהרצאותיו ובסדנאותיו חושף ד"ר רמי בן-ישי את תפיסת הסינרגיה ומעניק כלים יישומיים וחדשניים שאפשרו לעשרות ארגונים ופרויקטים עד כה לשפר את יחסי הגומלין והתפוקות בהם .
בבסיס התפיסה (ובבסיס כל הרצאה או סדנה) עומד שאלון הממפה 7 דפוסים של יחסי גומלין ומסייע לארגון לצמצם דפוסים הרסניים ולחזק דפוסים פוריים, ואת דפוס הסינרגיה בפרט.
כל הרצאה או סדנה משמשות בסיס ליצירת שיתוף פעולה וסינרגיה ארגונית וניתן ליישם אותם בעתודה ניהולית, פעילות להנהלות, פעילות לקראת שינוי (כגון מיזוגים ורכישות). בתום הסדנה ניתן לקבל דו"ח עם תוכנית פעולה להמשך, כך שהארגון יכול להמשיך בכוחות עצמאיים או בעזרת ליווי של ד"ר רמי בן-ישי. \

ד"ר רמי בן ישי הוא יועץ למבנים ותהליכים ארגוניים מזה כ- 30 שנים ומומחה לנושא הסינרגיה. ספרו 'סינרגיה ארגונית' יצא לאור בשנת 2016.

סינרגיה ארגונית בדרך להצלחה עסקית – סדנאות ומרתונים

יצירת שיתוף פעולה וסינרגיה ארגונית ניתן לזרוע ולייצר בתהליך שאותו מקיים ומלווה ד"ר רמי בן ישי במסגרות פעולה מגוונות בהתאם למשאבי הארגון. ככלל, מומלץ לקיים את התהליך בסדנה בת מספר מפגשים או ב'מרתון'.
מה מקבל ארגון שמזמין סדנה בנושא סינרגיה ארגונית?

  • מיפוי בהיר של יחסי הגומלין בארגון.
  • תכנית שיפור וכלי עבודה יישומיים אותם תתרגלו בערת שאלון 7 דפוסי יחסי הגומלין.
  • הגדלת הבהירות בהגדרות תפקיד וסמכויות.
  • צמצום קונפליקטים, זמן ומלאי מתים.
  • שיפור שיתוף הפעולה והסינרגיה.

כתוצאה מאלה – שיפור באווירה, בשביעות רצון, בשימור עובדים ובתפוקות הארגוניות.

לקבלת סילבוס מלא ומותאם לארגון ולמשאביו – פנו אלינו.

מרצים נוספים באותו תחום
לשיחה לחץ כאן
1
רוצה להתאים מרצה לארוע?
מרצים איכות מקבוצת MINDED יעוץ
היי,
נשמח לשוחח איתך בווטסאפ.