גלית בנגלס | מרצים איכות

גלית בנגלס

גלית היא בעליה של חברת ההפקות המובילה 'באזז טלוויזיה' וממפיקות הטלוויזיה הבולטות בישראל. ביוני 2014 היא הודיעה על סגירת החברה בעקבות הפסדים כספיים. במקום להכריז על פשיטת רגל ולקבל את ההגנה המגיעה לחברה בע"מ, יצאה למסע ייחודי לו קראה 'דג הזהב', אשר במסגרתו הגשימה חלומות ל- 90 בעלי החוב, במקום החוב הכספי אליהם, וסגרה חובות של 2.2 מיליון ש"ח ב- 9 חודשים.

גלית היא מרצה מרגשת וסוחפת. סיפורה יוצא הדופן
מרתק ומשאיר את קהל שומעיה פעורי פה.

לדעת לבקש, להגשים חלום

'דג הזהב' הוא מסע של אישה אמיצה, שהחליטה לפרוע את חובות החברה שלה (למרות ההגנה של חברה בע"מ) ומתוך ערכה של מילה – להגשים ל- 90 בעלי חוב את חלומותיהם. זהו סיפור מרתק על לדעת לבקש ולהיות בצד המקבל, חשיבה מחוץ לקופסה גם כשזו קורסת, אמונה עצמית ויצירת אפשרי גם מהבלתי אפשרי.

סדנת דג הזהב – לבקש, להעז ולהגשים חלום

סדנה בת 6 מפגשים במהלכה המשתתפים לומדים להעז ולחלום ומקבלים כלים מעשיים להגשמת החלומות שלהם ולהפיכתם למציאות.
במסגרת הסדנה:
איך חולמים? מהו חלום שראוי לחיות אותו? איך נבקש עזרה ונגייס את דגי הזהב שלנו? איך נאמין שנוכל לקבל? איך חיים מציאות של חלום שהתגשם? איך נהיה דגי זהב עבור מי שזקוק לנו?

ניתן לקבל את הסילבוס המלא של הסדנה בפנייה אלינו.

כן yes oui​ – איך להפוך את ה'לא' ל'כן'

בהרצאה שתשאיר אתכם מרותקים, צוחקים ובוכים, חושפת גלית באומץ וברגישות את שלל הכישלונות המפוארים בחייה, שהסתיימו בהצלחות עם טוויסט.

מבליינד דייט בחושך, שהסתיים בנישואין, שהמשיך למשבר זוגי שהוביל לסדרת טלוויזיה, שהחלה ב'לא' והסתיימה בהצלחה בינלאומית. ולקינוח – גירושין .

גלית מציגה בהרצאתה רגעים משמעותיים רבים השזורים בחיים של כולנו, שמתחילים ב'לא' ויכולים להסתיים ב'כן' עם טוויסט בעלילה, כולל הדגמה עם מתנדים מהקהל. ההרצאה מעוררת השראה ומעניקה כלים פרקטיים לחיים.

מופע משותף לדגת הזהב ולישי לוי – ליפול, להאמין ולגדול

מופע מעצים של חיבור לב ונפש.
שניים שידעו הצלחה, נפילה והמראה מחדש.

במסגרת המופע, סיפורה האישי של גלית בשילוב קולו ושיריו הנוגעים של ישי לוי, אשר יוצרים מפגש ייחודי ומעצים – ועבור הקהל חוויה בלתי נשכחת.

מרצים נוספים באותו תחום
לשיחה לחץ כאן
1
רוצה להתאים מרצה לארוע?
מרצים איכות מקבוצת MINDED יעוץ
היי,
נשמח לשוחח איתך בווטסאפ.