גילת מלכאן-סטיקלרו | מרצים איכות

גילת מלכאן – סטיקלרו

גילת מלכאן-סטיקלרו היא פסיכולוגית קלינית מומחית לטיפול בילדים ומשפחה ומייסדת מרכז "תקשורת בונה"- מרכז לאבחון, ייעוץ וטיפול פסיכולוגי. גילת מטפלת בילדים, נוער ומבוגרים, מדריכת הורים ומאבחנת פסיכודידקטית, מרצה מטעם עיריות תל אביב, חולון ובית שמש, מנחת קבוצות הורים ובעלת קבוצת ההורים בפייסבוק 'תקשורת בונה משפחה אוהבת'.
גילת מייעצת להורים בתכניות בוקר שונות בשיתוף פרופסור רולידר, כותבת ומייעצת במגזינים 'הורים וילדים', 'להיות הורים', לאישה, מנטה ועוד ובאתרי האינטרנט ynet, nrg, מאקו ואתר משרד החינוך.

גבולות או לא להיות

איך מתגברים על הקושי שבהצבת גבולות? במפגש: על חשיבות הגבולות להתפתחות בריאה ותקינה. נלמד כי ללא גבולות חווה הילד את העולם ככאוטי ובלתי צפוי, ונתנסה באופנים שונים של הצבת גבולות, עד כדי מציאת האופן היעיל ביותר עבורכם. עוד במפגש, בחינת נושא הסמכות ההורית בימים שבהם כמיהת ההורה היא להיות חבר לילדו.

עצמאים בשטח

רוצים שהילד ילמד להתארגן לבד ובזריזות בבוקר בלי מלחמות עולם?
במפגש: על השפעת תחושת העצמאות של הילד על אספקטים שונים בחייו. נתייחס לקשיים שונים המונעים מאיתנו כהורים לדחוף את ילדינו לעצמאות, נציע פתרונות וכלים ליצירת עצמאות במקומות רצויים ונבחן את הקו הדק שבין עצמאות בריאה לעצמאות יתר.

מאזנים בין משפחה וקריירה

נמצאים בכל העולמות אבל לא ממש מרוצים?
במפגש נעסוק בסוגיית רגשות האשם ההוריים, מדוע אנו חווים את רגשות האשם וכיצד ניתן להתמודד איתם. נעסוק בהגשמה העצמית שלנו כהורים וכאנשים בוגרים ונדון באפשרויות העומדות לרשותנו לאיזון בין חיי המשפחה והקריירה, תוך שמירה על תקשורת איכותית בבית.

הורות בעידן האינטרנט ותרבות הצריכה

הילד כל הזמן במחשב? במפגש: על ההשפעות הסביבתיות והחברתיות המקיפות אותנו וכיצד 'מתיידדים' עמן במקום להילחם נגדן. נלמד מה ההשפעה של הנוכחות הגבוהה של האינטרנט, הטלוויזיה והצרכנות המוגברת על ילדינו. נכיר את הדרכים להתמודד עם קונפליקטים שמתקיימים בכל בית סביב נושאים אלו.

יצירת אמון ותקשורת כנה עם הנער המתבגר

אובדי עצות מכך שאתם 'לא מדברים באותה השפה'? גיל ההתבגרות הוא תקופה סוערת למתבגר ולסובבים אותו. במפגש נציג את הסיבות לשינויי ההתנהגות, את הצרכים של המתבגר ואת מה שנדרש מההורים, כדי לצקת קרקע בטוחה מתחת לרגליו שתסייע לו בעיצוב אישיותו ותבטיח שתעברו את התקופה הזו בשלום, כמשפחה.

מרצים נוספים באותו תחום
לשיחה לחץ כאן
1
רוצה להתאים מרצה לארוע?
מרצים איכות מקבוצת MINDED יעוץ
היי,
נשמח לשוחח איתך בווטסאפ.